Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Moje dziecko powiedziało że dziś nie było obiadu w szkole. Dlaczego? Czy ktos wie co się stało? Czy stołówka została zlikwidowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany, zmiany, zmiany. Przecież tych zmian podobno chcieli sami rodzice. Za Pana Bińczaka nie do pomyślenia. Przygotujmy się na jeszcze wiele innych niespodzianek bo ta dyrekcja raczej nie rokuje dobrze na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to się stało że zwolniono p. Binczaka i p. Tarłowską . Co to za pozbywanie się doświadczonych fachowców w zamian za uczących się dopiero na błędach jak widać kierowników bo nie dyrektorów. Mam dzieci w tej szkole i jestem pełna obaw. Te dwa pierwsze dni pokazały to wyraźnie. Nie mam zaufania do tych pań znając je już trochę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Panie Dyrektorze, Proszę się nie martwić, wszystko w szkole idzie źle. My rodzice nie jesteśmy zadowoleni. Jeśli się nic nie zmieni, znaczy się nic nie poprawi, w szkole oczywiście, to zaczniemy działać. Dziś, drugiego dnia szkoły, z bólem serca, doceniamy to co było. Ale jak to bywa, zamienił stryjek siekierkę na kijek..... Leszku, szkoła bez Ciebie jest pusta. Zrobię wszystko byś wrócił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie.Od kiedy to obiady były drugiego dnia w szkole?Co takigo złego stało sie aktualnie,żeby takie psy wieszać na oecnej dyrekcji?Umarł król ,niech żyje król!Takie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady drugiego dnia w szkole ? . Coś podobnego. Przecież mogą być trzeciego lub dziesiątego. Niech kucharki siedzą na tylkach i zamiast obiadów robią kolacje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie.Od kiedy to obiady były drugiego dnia w szkole?Co takigo złego stało sie aktualnie,żeby takie psy wieszać na oecnej dyrekcji?Umarł król ,niech żyje król!Takie życie. Typowa wypowiedź dla janowieckich. Lubimy pałe nad główką i dajemy niby to nieświadomie ale jednak ciała .  A wzorce to ludzie z kasą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
A co to się stało że zwolniono p. Binczaka i p. Tarłowską . Co to za pozbywanie się doświadczonych fachowców w zamian za uczących się dopiero na błędach jak widać kierowników bo nie dyrektorów. Mam dzieci w tej szkole i jestem pełna obaw. Te dwa pierwsze dni pokazały to wyraźnie. Nie mam zaufania do tych pań znając je już trochę.
Take zmiany są naturalne. Wszędzie jest tak że starzy zastepowani są nowymi (młodymi). Każda firma, każda korporacja tak działa. A państwowe etaty - no cóż - też nie są wieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie "stara" Tarłowska została wymieniona "młodą" Leszczyńską i jeszcze młodszą Blaszke koń by się usmiał. Gminna koroporacja zadziałała z duchem czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wymienia się koni w trakcie przeprawy przez rzekę a zmiany w oświacie od tego roku to rwąca rzeka i wprowadzenie ich wymaga wiedzy i doświadczenia. To był zły pomysł z tą zmianą. Jeszcze jedno czy wszystko co stare musi być gorsze od nowego a skrzypce, wino? Wymienić stare skrzypce Stradivariusa na nową basetlę to jest głupie albo stare organy na nowy keybord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj udało się rodzicom przewietrzenie szkół. Pani Tarłowska, która jako jedyna po Panu Bińczaku walczyła o utrzymanie Lubomirskiego poległa, Pan Bińczak poległ i to kosztem kogo? Jak w 2005 roku odchodził z Lubomirskiego było tam 350 uczniów, przyszedł Pan Czeżyk, po nim Pan Czapka, po nim Pani Blaszke i skończyła się szkoła. Pani Tarłowska do samego końca starała się o utrzymanie szkoły, powoływała nowe kierunki kształcenia i widać było że robi wszystko, żeby uratować miejsca pracy między innymi dla tych, które ją tak zgrabnie zastąpiły chociaż mogłaby być dyrektorem ZS 2 jeszcze przez kolejny rok. Względy polityczne i osobista niechęć Gędka doprowadziły do tego że Pani Tarłowska będzie świetliczanką (w co osobiście wątpię). Brawo Panie J.Lisiowska, M.Łucjanek i inne mamusie z Rad Rodziców, czy na pewno o takie zmiany chodziło Paniom i tej Waszej klice???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając jej ambicje swietliczanka napewno nie będzie . Taka sprytna sympatyczną dziewczyna poradzi sobie i bez szkoły w Janowcu tylko co zrobi nowa deeeerektorka znowu zmiana planu przydziału czynności, jeden wielki bałagan . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Leszczyńska nie wie, że nie można zrobić z nauczyciela swietliczanki bez jego zgody  . Od samego początku pakuje się w konflikty brawo zza takie rządy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nic nie wie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znając jej ambicje swietliczanka napewno nie będzie . Taka sprytna sympatyczną dziewczyna poradzi sobie i bez szkoły w Janowcu tylko co zrobi nowa deeeerektorka znowu zmiana planu przydziału czynności, jeden wielki bałagan .
Pan Bińczak był mniej ambitny i sobie od września zaplanował pracę na etacie pana świetlicznki ale Gędek nawet na to nie wyraził zgody,. W to, że sobie Pani Tarłowska poradzi to ja nie wątpię, ale jak sobie te Jej przyjaciółki dwie poradzą ta ja nie wiem.:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ona nic nie wie !
Też Gość napisał:
A to Leszczyńska nie wie, że nie można zrobić z nauczyciela swietliczanki bez jego zgody  . Od samego początku pakuje się w konflikty brawo zza takie rządy.
Pani Leszczyńska może wszystko, albowiem ma wsparcie Pani Lisiowskiej, Pana Gędka i Wicesłowika i jest dyrektorem, któremu brak kwitów na zarządzanie placówką oświatową i nagana za nierzetelne realizowanie obowiązków nauczyciela nie przeszkadzają w robieniu kariery wbrew wszystkim i wszystkiemu, a przede wszystkim wbrew sobie. Nawet jej teściowa nie pomoże jak przyjdzie coś merytorycznie zrobić. Bycie dyrektorem to nawet przy dwóch wice jest ogromem pracy, o której trzeba mieć pojęcie, którego tej pani brakuje i brakować będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu. O tym, że jesteś podłym człowiekiem wiedzą wszyscy, którzy mieli się okazję z Tobą zetknąć na Z.A. Puławy, w Dęblinie i gdzie tam byłeś wcześniej. Nie mniej na pewno nie można Ci zarzucić, że jesteś debilem (potraktuj to jako komplement). Więc weź wyciągnij wnioski i zrób to co powinieneś, otóż rozpisz konkurs na dyrektora ZS w Janowcu jeszcze przed zakończeniem I semestru roku szkolnego 2016/2017. Zawsze będziesz się mógł wytłumaczyć, że wcześniej było to niemożliwe ze względów proceduralnych, ale teraz jako dbający o porządek prawny i dobro dzieci i młodzieży dokonasz jedynie słusznej decyzji i zgodnie z wymogami prawa oświatowego przynajmniej spróbujesz wybrać dyrektora w drodze demokratycznych procedur. Jak będziesz „ustawiać” konkurs to już będą Twoje małpy i Twój cyrk, ale przynajmniej nikt  nie będzie miał prawa stawiać Ci zarzutów, że próbujesz rządzić w gminie jak car jakiś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary jestem, ale wciąż nie mogę się nadziwić jaką siłą sprawczą dysponuje internet;-). Wczoraj przywołany do tablicy dyrektor GOK - u, Malcyk znaczy lekko zbesztany już dzisiaj opublikował zdjęcia z dożynek. Brawo. Może i na inne wpisy ktoś będzie reagować równie szybko? Martwi mnie tylko, czy o to nam chodzi, żeby "anonimowi" internauci wymuszali na kierownikach jednostek organizacyjnych jakąkolwiek aktywność. Władze tylko czytają i zastanawiają się czy warto reagować? Warto nasi włodarze kochani. Warto! Nawet na tym forum, którego oficjalnie nikt nie zna rozgrywają się i będą rozgrywać istotne dla Was w przyszłości kwestie. Janowiec.info zdechło, niech żyje to forum na Dzienniku Wschodnim, niech żyje i rozkwita na pohybel wrogom gminy i chwałę, tym którym nasze wspólne dobro leży na sercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Leszczyńska nie wie, że nie można zrobić z nauczyciela swietliczanki bez jego zgody  . Od samego początku pakuje się w konflikty brawo zza takie rządy. Ona wykonuje zalecenia góry że swoją  złośliwością jak widać. Kieruje odwołaną dyrektor do pracy na świetlicy - czyż nie jest to złośliwość.  Ja myślę że to podłość. A może boi się jej i ją w pewien sposób asymiluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie kwalifikacje ma Tarlowska? Czego może uczyc w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...